PROGRAM

Nefo Online®

Wyjdź z uzależnienia dzięki terapii

w zaciszu swojego domu

CO ZAWIERA PROGRAM NEFO Online®

Grupowe

sesje online

Indywidualne

sesje online

Materiały

do pracy własnej

Wsparcie online

w zamkniętej grupie

Terapia uzależnień dostępna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej

Nasz nowatorski program NEFO Online® sprawia, że terapia uzależnień jest dostępna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
Za pośrednictwem bezpiecznej platformy internetowej będziesz mógł uzyskać dostęp do sesji grupowych oraz indywidualnych. Zaloguj się za pomocą komputera lub smartfona w zaplanowanym czasie.

Terapia online może służyć również osobom o ograniczonej sprawności ruchowej, osobom dysponującym niewielką ilością czasu wolnego (osoby pracujące, przedsiębiorcy, studenci) czy osobom wychowującym małe dzieci.

 

Komfort i poczucie bezpieczeństwa

Uczestniczenie w terapii w czasie, gdy czujemy się komfortowo – w domu, daje możliwość wprowadzania nowych jakości w budowanie i rozwijanie więzi z bliskimi.

Zwiększenie komfortu w trakcie sesji w wielu przypadkach ma przełożenie na efektywność procesu terapeutycznego. Mogą mieć na to wpływ takie elementy, jak obecność zwierząt domowych, czy znanych otaczających Cię przedmiotów, co daje wyjątkową okazję do praktykowania nowych umiejętności w bardzo realny sposób, w czasie rzeczywistym.

OFERUJEMY DWA POZIOMY NEFO Online®

1

PODSTAWOWY

dla osób rozpoczynających terapię

2

POGŁĘBIONY

dla osób kontynuujących terapię

i osób w nawrocie

Nikt za Ciebie nie dokona zmiany, ale nie musisz być sam w tym procesie

Wyjście z uzależnienia to złożony proces. Pomogą Ci w nim nasi certyfikowani terapeuci uzależnień, z którymi będziesz współpracować na zajęciach grupowych oraz indywidualnych. Terapia w grupie przywróci Ci właściwą perspektywę spojrzenia na własne życie. Otrzymasz wsparcie grupy osób, które zmagają się z podobnymi problemami, jak Twoje.

W terapii indywidualnej Twój terapeuta w sposób najbardziej adekwatny do Twojej sytuacji życiowej pomoże Ci uporać się z uzależnieniem. Wspólnie ustalicie plan dalszych działań terapeutycznych wspierających Twoje trzeźwienie.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 887 029 952

Wyższy poziom dyskrecji

Niektóre osoby, które czują się niekomfortowo w procesie terapeutycznym „twarzą w twarz”, mogą być bardziej skłonne do szukania pomocy online. Jest im łatwiej otworzyć się, gdy nie znajdują się w obliczu fizycznej obecności terapeuty.

Uczestnictwo w programie terapii online zapewnia kolejny, wyższy poziom dyskrecji . Uczestnicząc w terapii pobytowej, czy ambulatoryjnej w swoim mieście, możesz naturalnie mieć dyskomfort związany z możliwością spotkania osoby, którą znasz. Biorąc udział w naszym programie online przebywasz w miejscu dla siebie komfortowym, np. w przestrzeni własnego domu, łączysz się z innymi uczestnikami tylko podczas zajęć, bądź w prywatnej grupie bez ryzyka napotkania znajomych osób.

Szanse przebywania w przestrzeni z kimś, kogo znasz, są również ograniczone z tego względu, że nasz program ma charakter ogólnokrajowy, a nawet ogólnoświatowy, ponieważ uczestniczą w nim np. Polacy mieszkający w różnych częściach Europy i świata.

DOŁĄCZ DO NEFO Online®
JUŻ DZIŚ!

Napisz do nas

wyślij wiadomość

ZADZWOŃ

+48 887 029 952

NAPISZ

pomoc@nefo.pl