Logo Nefo

Korzyści z terapii zdalnej

NEFO Online®

WYJDŹ Z UZALEŻNIENIA WRÓĆ DO ŻYCIA

dzięki terapii w zaciszu swojego domu

NOWOŚĆ – terapia hybrydowa

Połączenie terapii w ośrodku
ze zdalną terapią prowadzoną online

Terapia hybrydowa jest dopasowana do Twoich możliwości czasowych

w przystępnej cenie!

dowiedz się więcej

o TERAPI hybrydowej nefo

+48 887 029 952

NEFO Online® JEST KOMPLEKSOWYM
PROGRAMEM TERAPEUTYCZNYM, W KTÓRYM:

Korzystasz z sesji indywidualnych i grupowych

W programie NEFO Online® uczestniczysz zarówno w sesjach terapii grupowej, jak i indywidualnej.

W terapii indywidualnej pracujesz z terapeutą nad konkretnymi indywidualnymi celami, odkrywasz powiązania między Twoją przeszłością i teraźniejszością i zaglądasz w głąb siebie.

W terapii grupowej przepracowujesz sytuacje życiowe, myśli, emocje i doświadczenia i dzielisz się swoimi doświadczeniami z grupą w celu uzyskania informacji zwrotnej. Poznajesz nowe pojęcia i narzędzia, wypracowujesz nowe umiejętności, które praktykujesz w swoim codziennym życiu. Na nowo odkrywasz siebie w relacji z ludźmi, budujesz mocne fundamenty zdrowych relacji i otrzymujesz wsparcie innych uczestników. Czujesz się wysłuchany i zrozumiany, gdyż pracujesz w grupie osób, które zmagają się z podobnymi problemami, jak Twoje. Dzielenie się z innymi swoimi przeżyciami ma samo w sobie działanie terapeutyczne.

ZAPISZ SIĘ NA TERAPIĘ ONLINE

+48 887 029 952

Pracują z Tobą doświadczeni terapeuci

Nie możesz zostawić siebie sam na sam ze swoim uzależnieniem

Nasi terapeuci są certyfikowanymi terapeutami uzależnień akredytowanymi przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA) i Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii (KBPN).
Dla Twojego dobrego samopoczucia i niezakłóconego procesu zdrowienia ważne jest, abyś wiedział, jaki certyfikat posiada Twój terapeuta.
Nasi terapeuci posiadają duże doświadczenie w pracy z uzależnieniami i oferują bezpieczną, profesjonalną pomoc.

NEFO Online®
JEST PROGRAMEM INTERAKTYWNYM

Otrzymujesz materiały dodatkowe

Kolejną zaletą terapii online jest możliwość wykorzystania Internetu do przesyłania różnych materiałów dodatkowych dla klientów szybko i łatwo. Linki informacyjne, strony internetowe, klipy wideo, dokumenty i narzędzia oceny są łatwo dostępne za pośrednictwem narzędzi internetowych. Podczas gdy tradycyjna terapia odbywa się w gabinecie terapeuty, ograniczając terapeutę wyłącznie do zasobów, jakie ma na półce z książkami – terapia online zawsze odbywa się w kontekście nieograniczonych zasobów.

ZAPISZ SIĘ NA TERAPIĘ ONLINE

+48 887 029 952

ZALEŻY CI NA DYSKRECJI?
NEFO Online® JEST DLA CIEBIE

Czujesz się bezpiecznie

W sesjach grupowych jedyną udostępnianą informacją jest Twoje imię lub pseudonim. Uczestnictwo w programie terapii online zapewnia kolejny, wyższy poziom dyskrecji.

Uczestnicząc w terapii pobytowej, czy ambulatoryjnej w swoim mieście, możesz spotkać osobę, która Cię zna. W naszym zdalnym programie przychodzisz do grupy w momencie rozpoczęcia i kończysz w momencie zakończenia terapii, z wnętrza własnego domu, bez ryzyka napotkania znajomych osób.

Szanse przebywania w przestrzeni z kimś, kogo znasz, są również ograniczone z tego względu, że nasz program ma charakter ogólnokrajowy, a nawet ogólnoświatowy, ponieważ uczestniczą w nim np. Polacy mieszkający w różnych częściach Europy i świata.

Twoje dane są chronione

Zdalny Program Terapii Uzależnień NEFO Online® jest realizowany za pośrednictwem bezpiecznego łącza internetowego. Treść spotkań nie jest nikomu udostępniana, a sesje wideo nigdy nie są nagrywane.

Wszystkie dane osobowe i informacje o klientach uzyskane w trakcie trwania terapii są objęte ochroną. Działamy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporzdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych-RODO) (Dz. Urz. UE l 119 z 04.05.2016, str.1).

OFERUJEMY DWA POZIOMY NEFO Online®

1

PODSTAWOWY

dla osób
rozpoczynających terapię

2

POGŁĘBIONY

dla osób kontynuujących terapię

i osób w nawrocie

KAŻDY Z PROGRAMÓW ZAWIERA:

8-12 sesji grupowych*
z certyfikowanym terapeutą uzależnień

4 sesje indywidualne*
z certyfikowanym terapeutą uzależnień

dostęp do wirtualnej grupy wsparcia „NEFO Online”

zestawy różnych
ćwiczeń terapeutycznych
i materiałów pomocniczych

możliwość kontynuacji terapii
po zakończeniu programu
w formie indywidualnych sesji online

*Terminy i godziny sesji indywidualnych są ustalane z klientem,
natomiast sesje grupowe mają z góry ustalony harmonogram.